Головна

На Вінниччині стартувала програма стажування в рамках «Школи агроскаута» для студентів Іллінецького державного аграрного коледжу!
✅Програму організував ТОВ «Фруктовий Проект» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією «Chemonics International»
✅34 студенти-агрономи протягом 2х тижнів пройшли онлайн-курс з основ садівництва, оцінки стану насаджень, специфіки роботи агронома-консультанта. Про все це їм розповіли знані вітчизняні та закордонні фахівці: ОлександрЯрещенко (заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН України) та Джеремі Дарбі (міжнародний експерт з ягідництва (Велика Британія).
✅Після завершення онлайн-навчання учасники вирушили на виробничу практику на кращі садівничі господарства Вінницької області: ТОВ «Агро-Еталон», ТОВ «Обрій», ТОВ «Федорівське», ТОВ «Тріада-МК», СФГ «Перлина Поділля», ФГ Пастуха.
✅Дякуємо нашим партнерам: Сергію Бойчуку, корпорації «Вінсадвинпром», Yara Україна, Bayer Україна, Сингента Україна, які спорядили учасників програми необхідними для практики: блокнотами, довідниками хвороб та шкідників плодових культур, щоденниками агронома, садовими лопатками та еко-сумками.
✅Дякуємо керівництву та викладачам коледжу Світлані Горбань та Тетяні Ситник за готовність надати більше можливостей для студентів, професіоналізм та усіляке сприяння ! Ви – справжня команда!
✅Нехай ця програма стане першим кроком студентів в опануванні нової перспективної професії агроскаута, яка допоможе доповнити та актуалізувати знання з садівництва, зануритися у реальність плодово-ягідного виробництва, отримати базові навики агронома-консультанта та знайти майбутню роботу!
✅Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International».
 
 

          

    400 грн. ЗМІСТ:                              400 грн. ЗМІСТ:                            400 грн. ЗМІСТ:

          

    300 грн. СОДЕРЖАНИЕ:                 СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО:                300 грн. ЗМІСТ:                                                                                                                                                                   

   ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЇ :

  Viber, WhatsApp +38/097/663-98-10, /093/812-93-17,  

 

 

 

 

 

Поделиться