Головна

Профессиональный тур в Испанию для производителей ягод
11 - 16 марта 2018 года

     ООО Фруктовый Проект организовывает профессиональный тур для производителей ягодной продукции в Испа-нию, который состоится с 11 по 16 марта 2018 года. Программа профессионального тура предусматривает визиты в ягодные хозяйства и питомники, специализирующиеся на выращивании посадочного материала земляники садовой, малины и голубики, расположенные в районе Севильи и Уэльвы. Участники также посетят самый крупный ягодный кооператив Испании, ознакомятся с послеуборочной доработкой, логистикой свежей продукции и т. п.

СКАЧАТЬ ПРОГРАММУ ПОЕЗДКИ

 

Видео тренинг Джереми Дарби ЖИМОЛОСТЬ, КРАСНАЯ СМОРОДИНА, ОБЛЕПИХА, КРЫЖОВНИК: ЛУЧШИЕ ПРАКТИКИ ВЫРАЩИВАНИЯ + презентации + материалы партнеров

В материалах тренинга по каждой их 4-х культур рассматриваются следующие темы:

 Характеристика и особенности культуры
 Выбор посадочного материала: сорта, качество, обзор питомников
 Выбор участка и подготовка почвы перед посадкой
 Посадка и уход за насаждениями (обрезка, система опоры)
 Система подкормки
 Система защиты от вредителей и болезней
 Организация процесса уборки урожая
 Послеуборочная доработка: виды и способы упаковки, охлаждение, хранение, транспортировка

Стоимость полного пакета (видео + презентации + материалы партнеров) - 1700 грн.

Материалы тренинга можно приобрести: 
, 38097-663-98-10, 38050-413-54-42

 

29 листопада 2017 року у Вінниці відбулась міжнародна конференція «Черешня та вишня в Україні: технології, ринок, перспективи» організована ТОВ Фруктовий Проект за сприяння Асоціації «Укрсадпром»

Конференція зібрала понад 60 учасників - представників плодово-ягідного бізнесу, серед яких були як виробники, що вже мають досвід вирощування черешні та вишні, так і ті, хто лише розглядає можливості інвестування у їх закладання.

Свої доповіді на конференції представили:
Тьєрі Крозе - міжнародний експерт з вирощування кісточкових культур (Франція) 
Євген Розсоха - директор дослідного господарства Бахмутської (Артемівської) дослідної станції розсадництва ІС НААН
Наталя Лут - генеральний директор ТОВ «Ніф Агро Постачання»
Сергій Поліщук - регіональний менджер ТОВ «Дунапак Україна»
Олена Поперечна - директор ТОВ «Фруктовий Проект»
Ніна Дмитраш - міжнародний експерт по сертифікації.

Інформацію про свої продукти та послуги презентували партнери заходу: 
ТОВ «ФруТек», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», ТОВ «Кліома Сервіс», ТОВ Українська овочева компанія, ПП «Віор», ТОВ «Евкаліпт», Медіа-партнери - журнал "Технологии и инновации", журнал "Ягодник", інформаційний портал Kurkul.com, портал Fruit.org.ua, портал Info.shuvar.com

Кожен, хто не зміг відвідати захід, може придбати матеріали конференції. Звертайтеся: , 38097-663-98-10, 38050-413-54-42

 

 

 

СКАЧАТЬ ПРОГРАММУ ПОЕЗДКИ

По вопросам участия, обращайтесь:   Тел/факс: +38/0432/65-55-22, моб.: +38/050/413-54-42, /097/663-98-10, e-mail: 

            

 

 

17-22 октября 2017 года ООО Фруктовый Проект организовывает обучающую поездку в Испанию 

Программа обучающей поездки рассчитана на 6 дней и предусматривает посещение выставки «Fruit  Attraction 2017», визиты в ягодные хозяйства и питомники, специализирующиеся на выращивании посадочного материала земляники садовой, малины и голубики. Участники также смогут посетить самый большой в Испании ягодный кооператив, ознакомиться с послеуборочной доработкой и логистикой ягодной продукции.   

ЗАГРУЗИТЬ ПРОГРАММУ ПОЕЗДКИ

 

29 вересня 2017 року у Вінниці відбувся навчально-практичний тренінг, організований ТОВ Фруктовий Проект, на якому йшлося про практичні аспекти вирощування таких нішевих ягідних культур, як жимолость, обліпиха, порічка та аґрус, що останнім часом набувають все більшої популярності.

Тренінг зібрав близько 50 представників ягідного бізнесу не лише з України. Наші навчальні заходи вже не вперше стають міжнародними, адже до нас приєдналися члени Ягідної асоціації Молдови «Pomuşoarele Moldovei» та були гості із Польщі. Серед учасників тренінгу з вирощування жимолості, обліпихи порічки та аґрусу були як виробники, що вже мають досвід вирощування цих культур, так і ті, хто лише розглядає можливості інвестування у їх закладання. Цікавими є ці культури для органічного вирощування, адже вони не мають великої кількості шкідників та хвороб.

У своїй доповіді Джеремі Дарбі - міжнародний експерт по вирощуванню ягідних культур, розповів про особливості кожної з культур, яким було присвячено тренінг: основні аспекти технологій їх вирощування (вибір ділянки, підготовку ґрунту, захист від шкідників та хвороб, підживлення), організацію процесу збору врожаю, післязбиральну доробку та маркетинг вирощеної продукції, використання ягід як у свіжому вигляді, так і на переробку.

Партнерами заходу стали: компанії Meosis Ltd., RW Walpole, ТОВ «ФруТек», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», ТОВ СП «Анфол», ТОВ «Кліома Сервіс», ТОВ «Евкаліпт», ТОВ «Брусвяна», компанія «Новосад», компанія «Aquatec», які представили свою продукцію та послуги. Медіа-партнери - журнал "Технологии и инновации", журнал "Ягодник", каталог "Садовая индустрия", портал Fruit.org.ua.

Кожен, хто не зміг відвідати захід, може придбати матеріали тренінгу. Звертайтеся: , 38050-413-54-42, 38097-663-98-10

 

ТОВ «Фруктовий Проект» представляє Вашій увазі

АРХІВ - 52 ВИПУСКИ ЕЛЕКТРОННОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТЕНЯ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ ФРУКТОВОГО СЕКТОРУ

На сторінках електронного інформаційного бюлетеня розкриваються питання технологій виробництва, збирання, зберігання, післязбиральної доробки та маркетингу плодово-ягідної продукції, представлено аналітику ринку фруктів, експертні думки як українських, так і іноземних фахівців у галузі садівництва, огляд постачальників ресурсів, статистичну інформацію, тощо.

Вартість архіву - 550грн

ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗОК  ЕЛЕКТРОННОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТЕНЯ    

Для замовлення АРХІВУ, надсилайте запит на електронну адресу:  або телефонуйте: +38-0432-65-55-22, 050-413-54-42

Поделиться