Новини

29 вересня 2017 року у Вінниці відбувся навчально-практичний тренінг, організований ТОВ Фруктовий Проект, на якому йшлося про практичні аспекти вирощування таких нішевих ягідних культур, як жимолость, обліпиха, порічка та аґрус, що останнім часом набувають все більшої популярності.

Тренінг зібрав близько 50 представників ягідного бізнесу не лише з України. Наші навчальні заходи вже не вперше стають міжнародними, адже до нас приєдналися члени Ягідної асоціації Молдови «Pomuşoarele Moldovei» та були гості із Польщі. Серед учасників тренінгу з вирощування жимолості, обліпихи порічки та аґрусу були як виробники, що вже мають досвід вирощування цих культур, так і ті, хто лише розглядає можливості інвестування у їх закладання. Цікавими є ці культури для органічного вирощування, адже вони не мають великої кількості шкідників та хвороб.

У своїй доповіді Джеремі Дарбі - міжнародний експерт по вирощуванню ягідних культур, розповів про особливості кожної з культур, яким було присвячено тренінг: основні аспекти технологій їх вирощування (вибір ділянки, підготовку ґрунту, захист від шкідників та хвороб, підживлення), організацію процесу збору врожаю, післязбиральну доробку та маркетинг вирощеної продукції, використання ягід як у свіжому вигляді, так і на переробку.

Партнерами заходу стали: компанії Meosis Ltd., RW Walpole, ТОВ «ФруТек», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», ТОВ СП «Анфол», ТОВ «Кліома Сервіс», ТОВ «Евкаліпт», ТОВ «Брусвяна», компанія «Новосад», компанія «Aquatec», які представили свою продукцію та послуги. Медіа-партнери - журнал "Технологии и инновации", журнал "Ягодник", каталог "Садовая индустрия", портал Fruit.org.ua.

Кожен, хто не зміг відвідати захід, може придбати матеріали тренінгу. Звертайтеся: , 38050-413-54-42, 38097-663-98-10

 

Поделиться